Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 24.02.2013, 15:33
d napisał(a):Wyświetl post
To jest katastrofa.

Skład składem, ale tu nie ma kompletnie żadnej myśli, żadnego pomysłu na grę . Futbol z ery kamienia łupanego, mimo tego, ze "trener" przepracował okres przygotowawczy, tak jak chciał.

MVP: Iliew, usiłujący w każdej akcji minąć 8 osób i podający na aut.
oto cho.

Druzyna póki co bez ładu i składu....yy jaka drużyna. 11 chłopów na czerwono, z czego kazdy ma swoj film. Jak atakujemy to w dwóch, jak bronimy to w pięciu - a gdzie ....a pozostała reszta ?

Jedyny pomysł to na udo - udo sie albo nie udo. Taktyka - na lage.

Treningu bez piłek i przeciwników efektów nie przyniosły, a Bełchatów póki co jeszcze sobie sam nie strzelił. Nasi zaskoczeni.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując