Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 24.02.2013, 15:31
Nie wiem, kto po tym meczu pójdzie na stadion oglądać Wisłę. To drużyna emerytów bez perspektyw. Jedynym piłkarzem, który może potencjalnie dać jakość tej drużynie w przyszłości jest Michał Chrapek. Dlaczego Stolarski nie gra od pierwszej minuty? Kamiński, Szewczyk, Uryga, Buras? Gdzie oni są? Chyba jest to oczywiste, że w tym roku ligi nie zwojujemy, rozumiem - będziemy bronić się przed spadkiem, ale wypadałoby stawiać na młodych - zaryzykować, by w przyszłym roku pojawiła się jakość.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując