Panowie to jak dzisiaj będzie? Gonimy Legie? ;] Jak wygramy będziemy już tuż tuż...
No a tak na serio to po piątkowym meczu Podbeskidzia jestem lekko przerażony perspektywą meczu z nimi... Wystarczy że przeciwnik trochę pobiega zamuruje bramkę a naszym to nawet kulawy (bez skojarzeń z trenerem) i ślepy potrafią wbić gola a co dopiero Podbeskidzie...