Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.02.2013, 11:28
@Jose
Jasna sprawa, że nie byłby winien, ale w takich sytuacjach, moim zdaniem, ten klub (mający problemy finansowe) powinien spadać jako dodatkowa drużyna (no i tutaj zaczyna się problem z tym, kto go zastąpi).
Jeśli znaleźlibyśmy się w takiej sytuacji (odpukać, odpukać, odpukać), nie widziałbym innej opcji niż honorowy spadek. Tak jak napisał użytkownik wyżej - zbyt dużo radości i śmiechu dostarczyły nam kombinacje sąsiadki. Zresztą, ich przypadek pokazał, że idiotyczne zarządzanie musi kiedyś znaleźć swój radosny koniec.
Miejmy nadzieję, że odpowiedzialni za losy Wisły nie będą mieli szansy przyjrzeć się swoim błędom z perspektywy pierwszoligowych boisk.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując