hehe, czułem, że ktoś się czepi tego Kijanskasa

Napisałem o nim, bo zagrał po prostu dobry mecz z Legią, podobnie jak reszta wymienionych zawodników. Zamiast Kijanskasa możecie sobie wstawić dowolnego zawodnika Korony z wczorajszego meczu.
przyczyn jest wiele. Może jakby gwiazdeczki miały płacone w terminie, to inaczej by to wyglądało ? A wracając do trenera - patrzcie jaki paradoks, jak kiedyś miewaliśmy naprawdę dobrych trenerów, to często właścicielowi za szybko nerwy puszczały i brał innego, natomiast teraz jak na złość Boguś jest królem cierpliwości
