Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 24.02.2013, 07:55
Niby tak ale jako, że dziennikarze domagają się i domagają surowszego przepisu licencyjnego należy się spodziewać, że w najbliższych latach będzie wiele degradacji za licencje i tym samym utrzymywania spadkowiczów. Czy 15 klub był by winien, że Król nie płaci i groszem nie śmierdzi?
Odpowiedz cytując