|
Kijanskas?
Oczywiście, że pukał bym się w czoło. Według mnie, dałeś się porwać portalowej ciekawostce, nic więcej.
Gość sam pewnie nie wie jak to zrobił, że zgrał jak nigdy wcześniej...i zapewne już tak nie zagra. Właśnie oto w taki sposób skupuje się szrot, kolego.
Co do trenera to się zgadzam.
Jest słabym fachowcem i nie da się tego ukryć. Na pewno ma to wpływ na uzyskiwane przez nas wyniki, jak i dyspozycje poszczególnych zawodników. Bo jeśli osoba odpowiedzialna za taktyke, zmiany, ustawienie czy pozycje piłkarzy oraz ich obowiazki na boisku jest samoukiem czy poprostu miernym fachowcem, to nie oczekujmy, że ktoś pod taką ręką rozwinie skrzydła.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 24.02.2013 o godz. 07:29.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|