Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21497
Stary 24.02.2013, 06:59
Worcester wchodzac na posty "taki mlody" widac ze czlowiek ten pisze tylko i wylacznie w politycznym i temacie o smolensku. wyglada na to ze zaden z niego Wislak a troll pospolity. taka moja wiec mala sugestia ignorowac trola, nie odpisywac na wpisy. z czasem sie ulotni jak niezdrowe powietrze.
zycze spokojnego tygodnia
ziuk_NYC
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"