|
kurde jak się patrzy na nasz skład i porównuje z innymi drużynami, to na papierze jesteśmy bez problemu w pierwszej 5 w lidze... ale tu jest Polska i tu nic nie może być normalnie.
Kijanskas dzisiaj pozamiatał, a gdyby miał do nas przyjść, to 95% forum pukało by się w czoło. To samo Chmiel/Telichowski/Demjan. Dziwny paradoks, w naszej lidze jest może 10 piłkarzy(nie licząc tych z Legii, bo od nich bralibyśmy każdego w ciemno), którzy według nas mieli by SZANSĘ (nie mówię pewny plac, ale szansę) na grę w pierwszym składzie, a mimo to drużyny złożone z 11 patałachów potrafią coś zagrać.
Co jest takiego u nas, że gdzie indziej 11 pseudo kopaczy lepiej gra od naszych 11? Przyczyna może być jedna - trener... Założę się, że każdy z naszych zawodników błyszczałby w innym klubie. Niesamowite odrodzenie Maora ? Woooow. To nie przypadek. Zobaczycie, że jak po sezonie odejdzie od nas połowa składu, to będzie kilku takich, za którymi zatęsknimy...
Boję się, że za 13 godzin młode wilki z Bełchatowa, nie mający nic do stracenia, ale wszystko do wygrania, dadzą naszym popalić. Obym się mylił, ale czuję, że będzie niesamowicie ciężko...
|