Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22890
Stary 24.02.2013, 01:27
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy co będzie gdy przyjadą do nas na mecz z naszymi cyrkowcami.Ciekawy jestem ile będzie komentatorów.
Naszych pajaców pojechało Zagłębie Lubin 4:0 (a mogli wyżej). Zremisowaliśmy z PBB, które w sumie zdobyło 6 punktów w poprzedniej rundzie. Piast pogonił nam kota tak, że Probierz od razu podał się do dymisji.

Nawet gdyby wsadzili nam piątkę, to nie byłoby to szczególne osiągnięcie, ani żadne świadectwo ich siły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując