Pablo84 napisał(a):

|
Zobaczymy co będzie gdy przyjadą do nas na mecz z naszymi cyrkowcami.Ciekawy jestem ile będzie komentatorów.
|
Naszych pajaców pojechało Zagłębie Lubin 4:0 (a mogli wyżej). Zremisowaliśmy z PBB, które w sumie zdobyło 6 punktów w poprzedniej rundzie. Piast pogonił nam kota tak, że Probierz od razu podał się do dymisji.
Nawet gdyby wsadzili nam piątkę, to nie byłoby to szczególne osiągnięcie, ani żadne świadectwo ich siły.