|
Czy ktoś z was, albo ktoś kogo znacie, może jakaś firma szkoleniowa która ogarnia dofinansowania do OZE? Mam tutaj na myśli fundusze unijne, oraz fundusz OŚiGW, pisanie wniosków. Potrzebuje krótkiego szkolenia. Oczywiście zapłacę.
Znalazłem takie szkolenie na necie za 599zł. za 30 godz. ale niestety w godz. kiedy pracuje... kiedy zapytałem ile wyniosłoby to szkolenie w innych godz. czyli np. od 17 do 22 (4 dni) i całą sobotę to mi laska powiedziała 6000zł.!! masakra!! a jak wywaliłem z planu kursu rzeczy które mnie nie interesują to wyszło 3000zł.!! i tak za dużo... w szczególności że płace z własnej kieszeni.
Proszę o odp. prv. jeśli ktoś coś słyszał albo sam się zna.
|