Temat
:
[16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
105
24.02.2013, 00:05
Spoko, spoko. I tak 15 miejsce daje utrzymanie bo Polonia Warszawa nie płaci. Właściciel nie zapłaci bo nie ma z czego a nie płaci = brak licencji=15 się utrzymuje więc nie wiem po co ta panika.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose