Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 24.02.2013, 00:05
Spoko, spoko. I tak 15 miejsce daje utrzymanie bo Polonia Warszawa nie płaci. Właściciel nie zapłaci bo nie ma z czego a nie płaci = brak licencji=15 się utrzymuje więc nie wiem po co ta panika.
Odpowiedz cytując