Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 24.02.2013, 00:00
Z jednej strony niby czlowiek fajnie sie cieszy ze liga rusza itd ale jak sie popatrzy na tabele ,i sytuacje w druzynie,poczyta sie wypowiedzi to nieche sie wierzyc ze jestemy 3 od konca ,o nic juz nie grajac.

Ale moze jutro druzyna pokaze ze jednak cos tamw niej drzemie,ale bedzie powrot do szarosci i nedzy.Zobaczymy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując