Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22888
Stary 23.02.2013, 23:54
FC Hollywood ?



moze Bollywood?

P.S Alez wszytcy pieja nad tą Legią.Coz to za transfery polskie PSG ,szkoda ze 11 kołkow z Korony kladzie temu kres.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.02.2013 o godz. 23:56.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując