Blaszczu16 napisał(a):

W końcu musi to wszystko ruszyć do przodu, no musi! Aby wygrać, nie ważne jak i 12 punktów do lidera będzie. Wiem, wiem, zaraz mnie zjecie, ale Wisłę widzę tylko na jednym miejscu w tabeli i nie potrafię jakoś się przestawić i patrzeć na inne pozycje względem Białej Gwiazdy.
Ciekawi mnie kogo Kulawik wystawi na lewym skrzydle. Czy Kosowskiego, czy Ilieva, czy może Boguskiego? A może Ilieva za Gargułę w środku, a na skrzydłach Kosa z Małym? W ataku Genkow, w bramce mimo wszystko Sergiej. No i obrona, a szczególnie lewa obrona jest dla mnie niewiadomą.
|
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego, że w Środku miałby biegać Iliev i jeszcze razem z nim z boku Kosowski. Oldboje mają swoje rozgrywki
Ja bym widział to tak:
Genkov
Garguła-Chrapek-Małecki
Uryga-Wilk