taki młody napisał(a):

Więc prywatne sprawy żony drzewickiego jednak cie debilu interesują? Dziadek tuska też był kiedys dobrem narodowym? Na pewno określenie "czarownica" mocno pejoratywne, wiem nie rozumiesz wyrażenia ale debile tak mają, wypowiedziane przez Rydzyka, musialo iść w zapomnienie bo tego wymaga potrzeba chwili. Też mi przykro ze jestes debilem.
Cały czas piszę z komórki, więc nie zawsze nadazam za wami "patrioci".
|
Ktoś ci sugerował zmianę nicka

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tą propozycją. Najlepiej zmień go sobie na "taki idiota" vel "taki frajer".
Jeżeli dla ciebie kradzież jest prywatną sprawą, to w rzeczy samej jesteś debilem.
Mam gdzieś z czego piszesz, więc nie tłumacz mi się z tego tumanie.