taki młody napisał(a):

Gazetę Polską, a oglądam tylko TV Trwam.
Możesz napisać co jest nieprawdą a nie zadawać debilnych pytań?
|
Staram się zadawać ci pytania, które będziesz w stanie zrozumieć, a to że jesteś debilem nie jest moją winą, więc nie kieruj swoich pretensji pod moim adresem.
A co do tego co jest prawdą, a co nie to staram się nie wchodzić z butami w czyjeś życie prywatne, więc nie wiem co uczyniła Marta Kaczyńska. Nie jestem sędzią Jej sprawy rozwodowej. Jak rozumiem ty jesteś? Bo przecież jeżeli nie to skąd miałbyś takie informacje? Nie sądzę, że z GP czy TV Trwam. Tak żenującego poziomu te media nie prezentują.