Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 23.02.2013, 21:17
Dobrze sie dla Nas stało, ze dzisiaj Podbeskidzie zdemolowalo Jagiellonie a Korona wygrała z Legia bo przynajmniej Nasi nie beda niczego pewni i bedzie im sie chcialo walczyc z Bełchatowem od pierwszej do ostatniej minuty.
Odpowiedz cytując