|
Twój nick też pasuje, jestes gwiazdą szkoda ze wśród ........
Bratanica premiera czyli córka prezydenta RP okazała się zwykłą............ Niestety musiała się pokazać z rodzinką na bilbordach wyborczych oszukujac Polakow pokazujac wspanialą rodzinę. Jak było wspaniale wyszło później. Niestety musiała użyć testów DNA.
Czego można się spodziewać po takich kadrach?
Jej wujek, w potrzebie chwili nazwał pogardliwie radio z kopca "niemieckim radiem" by teraz okazało się ze słucha Radia Maryja i tegoż niemieckiego RMF classic.
Zresztą "czarownica" Rydzyka w odniesieniu do śp Marii Kaczynskiej, też szybciutko odeszlo w zapomnienie.
Temat odszkodowania za śmierć rodziców nawet nie podlega dyskusji, bo się te pieniądze M. Kaczynskiej należały i to jest pewne.
|