|
Absolutna racja.
Jeśli nasze piłkarzyny wyjdą tak zblazowane, jak wychodzili w poprzedniej rundzie, może stać się to, co właśnie ma miejsce w Kielcach, gdzie Korona ostro obchodzi się z Legią.
Dzisiejszy wynik Podbeskidzia pokazuje, że utrzymanie się wcale nie jest pewne.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|