Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21477
Stary 23.02.2013, 18:31
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że korupcja Lipca to takie PiS-owskie srodowisko i norma wśród PiS-owców?
Potrafisz swoim małym móżdżkiem ogarnąć, w jaki sposób potraktował PiS Lipca i porównać to do zachowania PO w sprawie dajmy na to Sawickiej?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 23.02.2013 o godz. 18:36.