Temat
:
[16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30
Wyświetl pojedynczy post
suchy19
Junior Member
Od: 01.2013
Offline
#
97
23.02.2013, 15:59
cieżka sprawa bo Bełchatów jest na dnie ale takie druzyny zawsze daja z siebie 120procent licząc na utrzymanie. Serce mi mowi ze wygramy!
suchy19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchy19
Znajdź inne posty napisane przez suchy19