wolfy napisał(a):

4:0...
Ja bym podchodził do tego poważnie, bo to chyba 1/4 naszego dorobku bramkowego.
Napisałem że nie ma szans na spadek, ale jak przegramy dwa pierwsze mecze...
Niech nasi się lepiej zepną, bo żadne z nich gwiazdy, nawet w Ekstraklasie.
|
mam nadzieje ze Nasz sztab oglądał to spotkanie i w kontekście czwartkowego PP będą mieli na uwadze ze w Jadze tylko jeden wysoki piłkarz, i trzeba ich zajechąc stałymi fragmentami.
Nie wiem czy PP takie mocne,raczej Jaga wygladała na bardzo nieświeżą + ambicja górali