szprotson napisał(a):

kłerwa.
strach sie bać za tydzien u Nas Podbieskidzia
|
4:0...
Ja bym podchodził do tego poważnie, bo to chyba 1/4 naszego dorobku bramkowego.
Napisałem że nie ma szans na spadek, ale jak przegramy dwa pierwsze mecze...
Niech nasi się lepiej zepną, bo żadne z nich gwiazdy, nawet w Ekstraklasie.