a ja uwielbiam to słodkie pierdzenie i podlizywanie się, kto komu bardziej w 4 litery wejdzie
kibic Wisły chwali Legię, kibic Legii chwali Lecha jednocześnie pisząc aby nie chwalić za bardzo Legii, na co kibic Lecha odpowiada aby nie chwalić Lecha
śmiech na sali, ach ta poprawność polityczna
Legia jest największym faworytem do MP bez dwóch zdań, nie ma co się oszukiwać i temu zaprzeczać. Tylko frajerstwo samej Legii może jej pokrzyżować drogę do mistrzostwa.