Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22856
Stary 23.02.2013, 12:16
a ja uwielbiam to słodkie pierdzenie i podlizywanie się, kto komu bardziej w 4 litery wejdzie

kibic Wisły chwali Legię, kibic Legii chwali Lecha jednocześnie pisząc aby nie chwalić za bardzo Legii, na co kibic Lecha odpowiada aby nie chwalić Lecha

śmiech na sali, ach ta poprawność polityczna


Legia jest największym faworytem do MP bez dwóch zdań, nie ma co się oszukiwać i temu zaprzeczać. Tylko frajerstwo samej Legii może jej pokrzyżować drogę do mistrzostwa.
Odpowiedz cytując