To bobuś znaczy tylko tyle, że głosujący na Jarka mogą być z siebie dumni bo wybrali dobrego gospodarza.
kuba.j.g. napisał(a):

Jednak gówno wiesz...a jednak pyskujesz.
Ja swoich idoli nie mam a jezeli ty sadzisz, że Tusk skosntruował prawo takie a nie inne to pozostaje mi tylko zapłakać nad tymi banialukami...
Czasem naprawde załuje, że mnie mama z tata nie nauczyli, żeby głupkowi wprost powiedziec, że jest głupi i tyle...cóż, będe w tym trwał i jednak nie powiem...
|
Tusk stanowi prawo od sześciu lat i może je dowolnie zmieniać, nie wiesz o tym lemingu? Zapłakać to można nad twoją bezdenną głupotą i naiwnością. Choć co do naiwności mam wątpliwości bo bardziej wyglądasz na najemnika... i te wszystkie brednie kolportujesz mając świadomość ich niedorzeczności.