Manson33 napisał(a):

Leszek i Jarek byli lepsi w tym temacie ?
Za ich czasów Reale i inne Tesca sypały kasą do budżetu ?
Żartem jest natomiast wykazywanie przez sieci handlowe rentowności na poziomie 1%
przy wskaźniku tych sieci w Francji czy Anglii w granicach 12-17%.
To naprawdę nie jest wymysł Tuska, wszyscy poprzednicy też maczali w tym palce.
|
Ale za Jarka PKB rósł o 7% i nie trzeba było 3,5 miliarda kasować z fotoradarów.
Poza tym rudy już sześć lat rządzi to ponad trzy razy tyle co jarek, kto mu bronił zmienić sytuację? Obiecywał cud gospodarczy jeżeli wygra wybory i co? Zamiast cudu tumanienie lemingów.
Gdzie ja napisałem że to wymysł Tuska? To wymysł tej filozofii której cudak obecnie przewodzi, wyssać Polaków ile wlezie. Tusk jest tylko kolejnym pilnującym...
W takiej sytuacji przyp... się do kasy zarobionej przez Polaków z Kazachstanu to dowód, że lemingi nie mają mózgu.