Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21450
Stary 23.02.2013, 08:06
a przecież płemier mówił na poczatku swojej kadencji że Polacy beda wracali z emigracji, a mamy teraz obecnie sytuacje wręcz odwrtoną.

Co do tej "nowej lewicy" z Kwaśniewskim i Siwcem to śmiech na sali, to przecież za rzadów sld wprowadzono eksmisje na bruk i zlikwidowano dofinansowanie z budżetu państwa barów mlecznych( a wtedy sytuacja finansowa była o wiele lepsza).Do tego Kalisz w Jaguarze i Palikot w swoim prywatnym samolocie... jakoś nie chce mi sie wierzyć ze ci ludzie beda sie upominać o ludzi biednych a przeciez to powinno być głowne hasło lewicy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.02.2013 o godz. 08:17.