Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 23.02.2013, 04:19
Typy na niedzielny mecz.

Wersja dla realistow.
0-0 po nedznym meczu po ktorym wszyscy beda mieli dosc "pilki noznej" w polskim wydaniu. Spektakl okazal sie, delikatnie rzecz ujmujac, rozczarowujacy. My punkt przyjmujemy z ulga, bo z przebiegu gry moglismy przegrac.

Wersja dla pesymistow.*
Klasyczne 0-1 na plecy po bajecznej grze. Druzyna bedzie przypominac zbieranine amatorow. Od trenera Kulawika uslyszymy, ze idziemy w dobrym kierunku. Od pilkarzy, ze przepraszaja i trzeba wyciagnac wnioski.

Wersja dla zyjacych w innej rzeczywistosci.
Gladkie zwyciestwo 4-0 po tiki-tace. Media w Polsce oglaszaja wszem i wobec nadejscie nowej Wisly i nowej ery w futbolu. Na fali sukcesu w Belchatowie Wisla kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa, pnie sie w tabeli i konczy z MP. Jest szampan, radosc i wywiady. A potem juz tylko Liga Mistrzow...

*- UWAGA! wersja ta moze byc odbierana jako "wersja dla realistow".



Jakakolwiek wersje by sie nie przyjelo jedno jest pewne. W niedziele na pewno bedzie smiesznie.
Odpowiedz cytując