Drozd napisał(a):

|
To sie przyp... do hipermarketów którym twój rudy idol rozdaje ulgi,
|
Leszek i Jarek byli lepsi w tym temacie ?
Za ich czasów Reale i inne Tesca sypały kasą do budżetu ?
Cytat:
|
Ulgi, zwłaszcza w podatkach od nieruchomości, skierowane są do wszystkich inwestorów, którzy mają poprawić zatrudnienie w danym regionie i nie są związane z branżą ani krajem pochodzenia inwestora. Rozmawianie w tej sytuacji tylko o hipermarketach jest z założenia błędne.
|
Żartem jest natomiast wykazywanie przez sieci handlowe rentowności na poziomie 1%
przy wskaźniku tych sieci w Francji czy Anglii w granicach 12-17%.
To naprawdę nie jest wymysł Tuska, wszyscy poprzednicy też maczali w tym palce.