Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21446
Stary 23.02.2013, 02:16
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To sie przyp... do hipermarketów którym twój rudy idol rozdaje ulgi,
Leszek i Jarek byli lepsi w tym temacie ?
Za ich czasów Reale i inne Tesca sypały kasą do budżetu ?

Cytat:
Ulgi, zwłaszcza w podatkach od nieruchomości, skierowane są do wszystkich inwestorów, którzy mają poprawić zatrudnienie w danym regionie i nie są związane z branżą ani krajem pochodzenia inwestora. Rozmawianie w tej sytuacji tylko o hipermarketach jest z założenia błędne.
Żartem jest natomiast wykazywanie przez sieci handlowe rentowności na poziomie 1%
przy wskaźniku tych sieci w Francji czy Anglii w granicach 12-17%.
To naprawdę nie jest wymysł Tuska, wszyscy poprzednicy też maczali w tym palce.
Myślenie nie boli !