Wyświetl pojedynczy post
taki młody
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21444
Stary 23.02.2013, 00:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasiu albo nauczysz się składać literki albo nic z tego nie będzie.

To ty coś bredzisz o zawieszaniu sporu, czy to jakiś twój klon z drugiej zmiany...

Pytałem dwa razy o jakie słowa Hofmana chodzi. A ty jak koń na wielkiej pardubickiej ... klapy na oczach i przed siebie.

Ja czekam na podpowiedź? Hmm, rudy cudak to premier tysiąclecia, a taki młody jest kozak z polskiego . O czym dobitnie świadczy próba sklecenia zdania złożonego. Prawdziwy majstersztyk

No i porównanie do woźnicy odnosiło się do twojego rynsztokowego języka, którym z braku argumentów zwykle sie ratujesz. Dlatego już wystarczy...
Cały czas potwierdza się to ze jesteś tępy mietek i jak nie wiesz co odpowiedzieć to dodatkowo palisz jana. Jednak podoba mi się jak się zakreciles niczym Reni Jusis i kompromitujesz się jak Antoni "już nie wybuchy, a awaria silników" Macierewicz. Wygląda na to ze jesteś przybity jak tampon w pi.ździe.