kuba.j.g. napisał(a):

|
Naprawde sadzisz, ze potomkowie Polaków zesłanych w dalekie rejony Rosji to sa Polacy jeszcze? Toz to 2-3 pokolenie! Ciekawe jaki ich procent mówi w ogóle po polsku...Oni chetnie oczywiście skorzystaja z mozliwości które da im ojczyzna ich dziadków czy pradziadków, przyjada, poucza sie, popracują a pieniadze wyslą rodzinom w tymze Kazachstanie, Rosji itd...
|
I co ci przeszkadza gdzie wyślą pieniądze? Na mózg sie rzuciło?
A Polacy z nich pewnie lepsi niż ty. Na pewno by oszustów i złodziei nie wybrali, a dzięki tobie podobnym tacy właśnie nami rządzą.