Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21435
Stary 22.02.2013, 23:35
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Naprawde sadzisz, ze potomkowie Polaków zesłanych w dalekie rejony Rosji to sa Polacy jeszcze? Toz to 2-3 pokolenie! Ciekawe jaki ich procent mówi w ogóle po polsku...Oni chetnie oczywiście skorzystaja z mozliwości które da im ojczyzna ich dziadków czy pradziadków, przyjada, poucza sie, popracują a pieniadze wyslą rodzinom w tymze Kazachstanie, Rosji itd...
I co ci przeszkadza gdzie wyślą pieniądze? Na mózg sie rzuciło?

A Polacy z nich pewnie lepsi niż ty. Na pewno by oszustów i złodziei nie wybrali, a dzięki tobie podobnym tacy właśnie nami rządzą.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.02.2013 o godz. 23:38.
Hej Nasz TS !!