Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21432
Stary 22.02.2013, 23:21
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wrócę jeszcze do dyskusji o dzietności ze środy, której Michał Stopka dodał epilog.
wis.la/wd7l9

Ciekawy epilog moim zdaniem, ale patrząc na realia i perspektywy do końca dekady raczej nierealistyczny. Chyba lepiej przeznaczyć pieniądze na ściągnięcie młodej Polonii z Kazachstanu, Rosji, Białorusi i podobnych.

Naprawde sadzisz, ze potomkowie Polaków zesłanych w dalekie rejony Rosji to sa Polacy jeszcze? Toz to 2-3 pokolenie! Ciekawe jaki ich procent mówi w ogóle po polsku...Oni chetnie oczywiście skorzystaja z mozliwości które da im ojczyzna ich dziadków czy pradziadków, przyjada, poucza sie, popracują a pieniadze wyslą rodzinom w tymze Kazachstanie, Rosji itd...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...