emj10 napisał(a):

Wrócę jeszcze do dyskusji o dzietności ze środy, której Michał Stopka dodał epilog.
wis.la/wd7l9
Ciekawy epilog moim zdaniem, ale patrząc na realia i perspektywy do końca dekady raczej nierealistyczny. Chyba lepiej przeznaczyć pieniądze na ściągnięcie młodej Polonii z Kazachstanu, Rosji, Białorusi i podobnych.
|
Naprawde sadzisz, ze potomkowie Polaków zesłanych w dalekie rejony Rosji to sa Polacy jeszcze? Toz to 2-3 pokolenie! Ciekawe jaki ich procent mówi w ogóle po polsku...Oni chetnie oczywiście skorzystaja z mozliwości które da im ojczyzna ich dziadków czy pradziadków, przyjada, poucza sie, popracują a pieniadze wyslą rodzinom w tymze Kazachstanie, Rosji itd...