Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21429
Stary 22.02.2013, 22:11
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Tak rząd wynagradza swoich nieoficjalnych funkcjonariuszy...
Szafując takimi kwotami zazwyczaj podaje się ich źródło. Chyba, że tak jak przy tej słynnej kopiujwklejce z milionami z WOŚPu, autor boi się uwiarygodnić swoje wyliczenia.