hubert.fan napisał(a):

|
Tak rząd wynagradza swoich nieoficjalnych funkcjonariuszy...
|
Szafując takimi kwotami zazwyczaj podaje się ich źródło. Chyba, że tak jak przy tej słynnej kopiujwklejce z milionami z WOŚPu, autor boi się uwiarygodnić swoje wyliczenia.