Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 22.02.2013, 21:32
blanco napisał(a):Wyświetl post
Patrzcie na ich kadrę : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...a=1&id_klub=79

Jeśli nie wygramy to będzie wstyd , po prostu. Bez względu na to jaką nędze gramy w tym sezonie.
Wejdź teraz na 90minut.pl i zobacz skład Zagłębia Sosnowiec. Znasz tam kogoś? A powieźli nas jak dyliżans przez prerię.
Co do meczu: Jeden z dwóch meczów o 6 punktów (drugi będzie za tydzień). Ewentualne dwa zwycięstwa przybliżą nas do pozostania w lidze. Spodziewam się ciężko wywalczonego jednego punktu, który przyjmę mimo wszystko z radością, bo nam się nigdy nie grało dobrze na Bełchatowie (tzn. od czasu gdy mamy w większości przebierańców, a nie piłkarzy). Skład jest bez znaczenia, choć mam nadzieję, że Sobol zagra w pomocy a nie na obronie i że .. a z resztą podam swój typ, a raczej moje pokorne życzenie:

Miśkiewicz-Jaliens, Głowa, Chavez, Bundoza - Wilk, Sobol, Chrapek, Szewczyk, Mały - Boguski. Ewentualnie Kosa i Iliev za skrzydłowych i Sikor za Bogusia. Reszta niech się nie zbliża do murawy. Skład węgla i papy.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując