Temat
:
[16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30
Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
Od: 10.2011
Offline
#
80
22.02.2013, 19:21
właśnie widziałem to w TV... zrobili koszykarzom w Turcji taki numer... Wyobrażacie sobie coś takiego z naszymi ?piłkarzami?... tak przed meczem w ramach podbudowania...
http://www.guardian.co.uk/sport/vide...ertising-video
kola12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kola12
Znajdź inne posty napisane przez kola12