Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22850
Stary 22.02.2013, 18:45
Jakoś nigdy nie narzekałem na Ekstraklasę, ale po serii dobrych meczów w ostatnich dniach (wczoraj na Anfield prawdziwy spektakl) to tego teatru w Lubinie się nie da oglądać. Dość powiedzieć że Zagłębie poza bramkami nie miało nawet pół okazji, a Pogoń nic lepsza nie jest...

Może się rozciekawi liga, ale jak tak patrzę na tabelę to od trzeciego miejsca w dół są praktycznie same rozbite drużyny, a i drugi Lech jakoś świetnie nie wygląda. Cud się stanie jak "kochana Legiunia" nie zdobędzie mistrzostwa. Nawet jak Urban zjebie przygotowania i dopadnie ich masa kontuzji, to doprawdy nie wiem, z kim mogli by przegrać. Bo przecież nie z Polonią ani nie z Lechią...
Odpowiedz cytując