|
Jakoś nigdy nie narzekałem na Ekstraklasę, ale po serii dobrych meczów w ostatnich dniach (wczoraj na Anfield prawdziwy spektakl) to tego teatru w Lubinie się nie da oglądać. Dość powiedzieć że Zagłębie poza bramkami nie miało nawet pół okazji, a Pogoń nic lepsza nie jest...
Może się rozciekawi liga, ale jak tak patrzę na tabelę to od trzeciego miejsca w dół są praktycznie same rozbite drużyny, a i drugi Lech jakoś świetnie nie wygląda. Cud się stanie jak "kochana Legiunia" nie zdobędzie mistrzostwa. Nawet jak Urban zjebie przygotowania i dopadnie ich masa kontuzji, to doprawdy nie wiem, z kim mogli by przegrać. Bo przecież nie z Polonią ani nie z Lechią...
|