Wrócę jeszcze do dyskusji o dzietności ze środy, której Michał Stopka dodał epilog.
wis.la/wd7l9
Ciekawy epilog moim zdaniem, ale patrząc na realia i perspektywy do końca dekady raczej nierealistyczny. Chyba lepiej przeznaczyć pieniądze na ściągnięcie młodej Polonii z Kazachstanu, Rosji, Białorusi i podobnych.