Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 22.02.2013, 18:20
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dziwne jest to ze w takiej sytuacji Kulawik, tryska humorem przed tym spotkaniem. Jego pewność siebie jest powalająca. Dawno nie widziałem go tak zadowolonego.
Psucie atmosfery niczego nie poprawi. Może próbuje zebrać na klatę cała presję, zdjąć ją z zawodników jak Maaskant?

Nie wierzę żeby to pomogło, bo nie w atmosferze leży problem, tylko w indywidualnych umiejętnościach zawodników. No, ale przede wszystkim - nie zaszkodzi.

Pamiętaj o jednym - za każdym razem kiedy któryś patałach nie trafi do pustej bramki, wrzuci na aut albo poda przeciwnikowi: nie będzie w tym winy Kulawika.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.02.2013 o godz. 18:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując