aNouc napisał(a):

Mowi, mowi.. tylko z kim pozostali grali sparingi?
tez mozemy rozegrac sparing z kims z 4 ligi i strzelic w jednym meczu 7-10 bramek..
|
Graliśmy z zespołem z drugiej (czyli
de facto -trzeciej) i gradu nie było. Nie przypominam sobie też, żebyśmy w PP jakoś specjalnie postrzelali (poza jednym wyjątkiem).
Nie ma co ukrywać - jest problem.