Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 22.02.2013, 17:04
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Mowi, mowi.. tylko z kim pozostali grali sparingi?

tez mozemy rozegrac sparing z kims z 4 ligi i strzelic w jednym meczu 7-10 bramek..
Graliśmy z zespołem z drugiej (czyli de facto -trzeciej) i gradu nie było. Nie przypominam sobie też, żebyśmy w PP jakoś specjalnie postrzelali (poza jednym wyjątkiem).

Nie ma co ukrywać - jest problem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując