Arapaho napisał(a):

|
Człowieku powiedz mi o co ci chodzi ? Chyba jest znacząco inna sytuacja jeśli na kibiców najeżdza po raz n-ty Tusk, Halicki albo Palikot czy Niesołowski - krótko mówiąc są znani z tego że kibic to dla nich zło wcielone a inna sytuacja jeśli ktoś ze strony raczej przychylnej kibicom krytykuje i do tego niezasłużenie. Wiem że wy lewactwo różnej maści tylko czekacie żeby na prawicy dochodziło do kłótni , awantur i niezgody a każda spina wg.was powinna spowodować rozłamy na lata . Mam nadzieje nic z tego wam się nie uda
|
Lewak to sobie powiedz do ojca. Gowno o mnie wiesz. Powiem ci jedno, jak ja należałem do KPN to ty myślałeś ze PZPR to Polski Związek Piłki Ręcznej.