|
BOSS pojawił się na zgrupowaniu, teraz spotkał z Majchrowskim, kiedy ostatni raz wykazywał podobne zainteresowanie?
Trzeba dotrwać do końca tego sezonu, wyczyścić zespół z wysokich kontraktów, i być może w lecie będzie o Wiśle tak głośno, jak teraz o Legii... Choć prawdę powiedziawszy, zamiast 5 nowych dobrych grajków wolałbym dwa porządne boiska treningowe albo zalążek akademii...
|