Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 22.02.2013, 15:50
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Wygląda że miałeś rację:

http://www.youtube.com/watch?v=HNdKQ...layer_embedded
nie powinien się wygłupiać wrzucając takie filmy, Zbyt łatwo go wyprowadzić z równowagi, udało się to Zimnochowi to nie wierzę że te najazdy hejterów na jego osobę mu pomogą. Lepiej usunąć się w cień jak dla mnie, udzielać mniej wywiadów.
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując