Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3157
Stary 22.02.2013, 13:29
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jednak w tym przypadku ma rację. Drozd wyzywa innych w każdym poście i jak widać żadne lekarstwa, ani terapie w tym nie pomagają, więc chyba odpoczynek mu się należy. Poza tym po jego agresywnych komentarzach przykład biorą inni wyzywając od idiotów. Szambo? Szambo.
Poczytaj lepiej, jak zachowuje się i jakie posty pisze to - oskarżające tutaj Drozda - niewiniątko czy choćby takie chłopki roztropki jak "taki młody"...
Odpowiedz cytując