emj10 napisał(a):

|
Jednak w tym przypadku ma rację. Drozd wyzywa innych w każdym poście i jak widać żadne lekarstwa, ani terapie w tym nie pomagają, więc chyba odpoczynek mu się należy. Poza tym po jego agresywnych komentarzach przykład biorą inni wyzywając od idiotów. Szambo? Szambo.
|
Poczytaj lepiej, jak zachowuje się i jakie posty pisze to - oskarżające tutaj Drozda - niewiniątko czy choćby takie chłopki roztropki jak "taki młody"...