|
kpina! tak sie nie robi!! załoze ze ci co sporadycznie chodza na mecze jescze bardziej zniechecą i Wisła w efekcie na tym straci.
A mi nawet sie nie chce specjalnie isc i wyrabiac, nie wspominajac jak beda kolejki przed pierwszym meczem :/
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|