Wyświetl pojedynczy post
Fanic
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.02.2013, 11:24
Kiedyś bym się nie martwił, ale dziś to nachodzą mnie wątpliwości. Każda piłka w strefie naszej "dziurawej" obrony to będzie nerwówka. Pewnie błędów się nie da wykluczyć, jak to w piłce, ale tylko żeby uniknęli jakiś głupich strat, błędów. Mam nadzieję że chłopaki powalczą. Sparingi to są tylko sparingi, inaczej się gra o coś, o punkty. W tym widzę nadzieję na mobilizację i walkę. Uważam że to nie będzie ładny, techniczny futbol. Póki co to tylko walką coś możemy ugrać. Stawiam na wymęczone 1:0. JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA...Pomorze pozdrawia...
Odpowiedz cytując