Temat
:
RAZEM zbudujmy potęgę Białej Gwiazdy!
Wyświetl pojedynczy post
sztuki
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
6
22.02.2013, 10:31. Jaka szkoda że nie jestem z Krakowa...
Jestem z woj lubuskiego... wszyscy z mojego regionu kibicują Amice. Trafia mnie jak słyszę coś o Lechu.
Chciałbym wspierać każdą taką akcje na rzecz Wisły. Niestety pozostaje mi tylko oddać 1% podatku...
Pozdrawiam was WIŚLACY
sztuki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sztuki
Znajdź inne posty napisane przez sztuki