Wyświetl pojedynczy post
sztuki
Junior Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.02.2013, 10:31. Jaka szkoda że nie jestem z Krakowa...
Jestem z woj lubuskiego... wszyscy z mojego regionu kibicują Amice. Trafia mnie jak słyszę coś o Lechu.
Chciałbym wspierać każdą taką akcje na rzecz Wisły. Niestety pozostaje mi tylko oddać 1% podatku...
Pozdrawiam was WIŚLACY
Odpowiedz cytując