Elefant napisał(a):

No to ja parę pytań technicznych.
Wiemy, że karty można będzie kupić w kasach Wisły.
1. Czy można bedzie opłacać miesięcznie, czy za cały rok z góry ?
|
Opłacać można zarówno za 1 miesiąc, jak i za 2-3 z góry, za pół roku lub za cały rok z miejsca.
10 zł to nie majątek, najlepiej opłacić od razu za kilka miesięcy.
Cytat:
|
2. Czy w przypadku opłacania miesięcznego składkę będzie można przelewać bezpośrednioo na konto ?
|
Planowana jest możliwość opłacania składek przelewem, zasady będę wkrótce podane.
Cytat:
5. I tak ogólnie, czy to jest element większej strategii czy tylko jednorazowa akcja ?
|
Kampania dot. kart TS będzie przebiegać długofalowo. I pewnie nie ostatnia tego typu akcja.
Dodatkowo na każdego posiadacza karty członkowskiej czeka wiele atrakcji i żnizek (więcej info wkrótce)
Poniżej lista sklepów, restauracji, usług... gdzie każdy posiadacz karty członkowskiej będzie mógł korzystać ze żnizek i rabatów:
http://www.tswisla.pl/strona,12,z-bi...a-razniej.html
.. a firm przybywa.