Bobek90 napisał(a):

63624
Hahaha. 4 pilkarzy (Mila plus 3) to troche malo zeby wciagac lige. No chyba ze ta trojka to mialby byc poziom Ljuboji. Kazdy 
|
No jak pokazały ostatnie sezony, na walkę o puchary spokojnie starczy, a nawet na MP.

Pozostanę przy zdaniu, że jak pisałem, gdybyśmy mieli 3 klasowych piłkarzy więcej i utrzymywali ten poziom składu to regularnie byśmy walczyli o mistrza.
Zgadzam się natomiast, że puchary to inna bajka, sami dostaliśmy w nich niezłe baty w tym sezonie, a potem ograliśmy Lecha i Legię, logiki tutaj trudno się doszukać.

A Staszek jest moim zdaniem niedoceniany, fakt że wygląda jak bezdomny z dworca, ale taktycznie Śląsk pod jego wodzą jest o klasę lepszy niż za Oresta.
EDIT:
Zresztą ta runda zweryfikuje umiejętności Staszka, czy znajdzie zapchajdziurę po Jodłowcu. Legionista grał we wszystkich sparingach prawie.