Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22843
Stary 21.02.2013, 23:18
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
63624

Hahaha. 4 pilkarzy (Mila plus 3) to troche malo zeby wciagac lige. No chyba ze ta trojka to mialby byc poziom Ljuboji. Kazdy
No jak pokazały ostatnie sezony, na walkę o puchary spokojnie starczy, a nawet na MP.
Pozostanę przy zdaniu, że jak pisałem, gdybyśmy mieli 3 klasowych piłkarzy więcej i utrzymywali ten poziom składu to regularnie byśmy walczyli o mistrza.
Zgadzam się natomiast, że puchary to inna bajka, sami dostaliśmy w nich niezłe baty w tym sezonie, a potem ograliśmy Lecha i Legię, logiki tutaj trudno się doszukać.
A Staszek jest moim zdaniem niedoceniany, fakt że wygląda jak bezdomny z dworca, ale taktycznie Śląsk pod jego wodzą jest o klasę lepszy niż za Oresta.

EDIT:
Zresztą ta runda zweryfikuje umiejętności Staszka, czy znajdzie zapchajdziurę po Jodłowcu. Legionista grał we wszystkich sparingach prawie.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując