Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21408
Stary 21.02.2013, 21:44
taki młody napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że gdyby słowa Hofmana wypowiedział ktokolwiek z drugiej strony "barykady", też byłoby tylko zdziwienie i niefortunność wypowiedzi. Czy jednak forumowa oszołomość w postaci kilku debili jednak zmieniłaby retorykę wypowiedzi?

Pozdro drozd i arapaho.
Tocz lepiej swoją kulkę gnoju i jej pilnuj bo ci ją podpieprzy leming z za pleców.

Zamiast silić się na pisanie postów, bo z każdym kolejnym zbliżasz się do dna głębokiego szamba. Smarku...

taki młody napisał(a):Wyświetl post
Koalicji z Lepperem nic nie przebije.
Tak ci wtłoczyli ? Co za leming
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.02.2013 o godz. 21:54.
Hej Nasz TS !!