taki młody napisał(a):

Rozumiem że gdyby słowa Hofmana wypowiedział ktokolwiek z drugiej strony "barykady", też byłoby tylko zdziwienie i niefortunność wypowiedzi. Czy jednak forumowa oszołomość w postaci kilku debili jednak zmieniłaby retorykę wypowiedzi?
Pozdro drozd i arapaho.
|
Tocz lepiej swoją kulkę gnoju i jej pilnuj bo ci ją podpieprzy leming z za pleców.
Zamiast silić się na pisanie postów, bo z każdym kolejnym zbliżasz się do dna głębokiego szamba. Smarku...
taki młody napisał(a):

Koalicji z Lepperem nic nie przebije.
|
Tak ci wtłoczyli ? Co za leming
